Kā neierakties veļas kalnos

VIENKĀRŠOTI MĀJAS DARBI
26.8.2020

Veļas mazgāšana ir nebeidzams stāsts. Šķirošana. Mazgāšana. Žāvēšana. Gludināšana. Ievietošanas skapī. Un tad nākamajā dienā tas viss jāsāk atkal no jauna. Nav brīnums, ka visu ir tik grūti paspēt! Šeit ir daži padomi par to, kā kontrolēt veļu un neļaut veļas grozam pārvērsties par veļas briesmoni!

1. Ieplānojiet būt mājās, kad beigsies mazgāšanas cikls. Ja tas vispār iespējams, tad vislabāk ir pārlikt veļu žāvētājā, tiklīdz mazgāšanas cikls ir beidzies. Pretējā gadījumā pastāv risks, ka veļa var sākt smakot vai arī Jūs varat vispār aizmirst to izdarīt, un, nākamreiz atverot veļas mašīnu, Jūs var gaidīt nepatīkams pārsteigums. Ja nebūsiet mājās šajā laikā, iestatiet atgādinājumu mobilajā tālrunī, lai veļa pārāk ilgi neatrasots veļas mašīnā. 

2. Deleģējiet. Komandas darbs ļauj piepildīt sapņus, un tas attiecas arī uz veļas mazgāšanu. Iesaistot visu ģimeni, vispirms varētu būt nepieciešams veikt apmācību, bet galu galā tas noteikti būs tā vērts. Dodiet katram ģimenes loceklim savu (vecumam atbilstošu) uzdevumu un noskatieties, ka veļas kalns pazūd, kad pienāk veļas diena. 


3. Izmantojiet mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības. Ieskatieties savas veļas mašīnas lietošanas pamācībā un Jūs būsiet pārsteigts par to, ko tā var sasniegt mazāk nekā vienas stundas laikā. Lielākā daļa no mūsdienu ierīcēm ir kāda ātrā programma, kas var Jūs izglābt, ja Jums trūkst laika. Gorenje WaveActive veļas mašīnas, piemēram, piedāvā ātru un intensīvu PowerWash 59' programmu, kas nodrošina, ka Jūsu iecienītākās lietas ir atkal gatavas uzvilkšanai laikā, kas nepieciešams pienācīgas maltītes pagatavošanai. 

4. Padariet locīšanas jautru (it kā). Nedēļas veļas locīšana var šķist grūts uzdevums - tāds, ko Jūs varētu vēlēties atlikt. Tā vietā dariet to pa daļām. Labākais ir salocīt veļu, tiklīdz to izņem no žāvētāja, bet, ja tas kāda iemesla dēļ nebija iespējams, mēs iesakām šķirošanas sistēmu: vispirms salociet vienkāršās lietas (piemēram, dvieļi un gultasveļa), tad turpiniet ar pieaugušo apģērbu un beigās ķerieties pie mazo bērnu apģērba un zeķēm. Tādā veidā varat saglabāt motivāciju, jo jūs ātri redzēsiet sava darba rezultātus.  Klausoties savu iecienītāko podkāstu, mūziku vai audio grāmatu, Jūsu smadzenes būs aizņemtas  un Jūs pat nepamanīsiet, kad darbs jau būs paveikts. 

5. Negludiniet vairāk, nekā nepieciešams. Bieži vien gludināšana ir pudeles kakls veļas mazgāšanas procesā, jo tas var prasīt diezgan daudz laika, un lielākā daļa cilvēku to gluži nesauktu par jautru nodarbi. Bet vai Jums tiešām ir jāgludina katrs veļas gabals? Mēs garantējam, ka nav! Izmantojot veļas žāvētāju, piemēram, ar tvaika funkciju, Jūs varat ievērojami samazināt krokas un praktiski novērst nepieciešamību kaut ko gludināt. Un, ja Jūs vēlaties uzzināt vairāk, šeit ir daži papildu padomi par to, kā izvairīties no gludināšanas. 

6. Ieguldiet ietilpīgākās ierīcēs. Veļas mašīnas un žāvētāji ar lielāku jaudu ļauj Jums tikt galā ar lielāku veļas daudzumu vienā reizē, ietaupot ievērojamu laika un pūļu daudzumu. 

7. Neraizējieties, ja nevarat visu paspēt. Dažreiz dzīve ir svarīgāka, bet veļa tikai turpina krāties stūrī, un tas arī ir normāli. Vienkārši atcerieties: par netīru veļu vispār nav vērts satraukties. 


Gorenje WaveActive veļas mašīnas ir izgatavotas, lai efektīvi, vienkārši un videi draudzīgi padarīto netīro darbu.

WaveActive mazgāšanas funkcijas ietver jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas:

  • Unikāli izstrādātais trumulis ar īpašām viļņu formas 3D ribām maigākai apģērbu apstrādei
  • IonTech izmanto jonu jaudu, tādējādi nodrošinot optimālus mazgāšanas rezultātus
  • SteamTech efektīvi rehidrē un sadala netīrumus


Jūs varētu vēlēties izlasīt arī šo: