Jauna tendence: 2-in-1 vai 3-in-1 sadzīves tehnika ietaupīs telpu, laiku un naudu!

VIENKĀRŠOTAS MĀJAS
26.10.2020
Daudzas sadzīves ierīces tiek izmantotas parastā mājsaimniecībā, jo tās palīdz mums ar ēdienu gatavošanu, tīrīšanu un pārtikas saglabāšanu. Bet mazāk ierīces, kas var veikt to pašu vai pat vairāk funkciju, daudzos veidos var būt izdevīgāk  – tas ietaupa telpu, laiku un naudu.

Ja jūs dzīvojat nelielā dzīvoklī, telpa ir ļoti svarīga. Izmantojot sadzīves tehniku, kas pilda daudzas lomas, Jūs varat ietaupīt daudz – ne tikai telpu, bet arī laiku un naudu. Pat tad, ja Jums ir daudz vietas savā virtuvē un citās telpās, joprojām ir prātīgi izmantot 2-in-1 vai pat 3-in-1 sadzīves tehniku. Noskaidrosim.

Kombinētais ledusskapis-saldētava

Lielākajā daļā mājsaimniecību ir brīvi stāvoši ledusskapji ar iebūvētu saldētavu. Tas ir ļoti parocīgi, jo tas palīdz mums uzglabāt pārtiku īsākam un ilgākam laikam. Gorenje GardenFresh ledusskapji-saldētavas iet tālu šajā jomā, jo viņiem ir ērtas atvilktnes - FreshZone, kas vienkārši pārveidojas no zivju un gaļas atvilktnes par augļu un dārzeņu atvilktni, lai Jūs varētu viegli savietot tajās visu svaigos produktus. Pateicoties inovatīvi izstrādātajai un spīdīgajai, gludajai iekšējai apdarei, Gorenje ledusskapjus-saldētavas ir ļoti viegli tīrīt, nodrošinot, ka pārtika paliek veselīga un droša. Un tā kā ledusskapis un saldētava ir viena ierīce, tas arī palīdz saglabāt enerģijas rēķinu zemu(zemāku). Turklāt ilgstošas prombūtnes gadījumā ledusskapi var iestatīt enerģijas taupīšanas režīmā, jo durvis visu laiku ir aizvērtas, nodrošinot vēl lielāku enerģijas ietaupījumu.

Nosūcējs plīts virsmā  

Nākamais risinājums ir nosūcējs plīts virsmā. Gorenje OmniFlex nosūcējs plīts virsmā nodrošina Jums visu brīvību, kas nepieciešama, lai pagatavotu izcilus ēdienus, ko iedvesmo stils un garša. Integrētais nosūcējs nozīmē, ka Jums nav jāuztraucas par vietu virs virsmas, tādēļ varat novietot plīts virsmu jebkurā vietā virtuvē, bet daudzās funkcijas, kas vienkāršo darbošanos ar gatavošanas virsmu, nozīmē, ka Jūs varat baudīt lielāku brīvību gatavošanas laikā. Tā kā nosūcēju nav nepieciešams novietot virs plīts, Jūs iegūstat daudz papildu vietas dekoratīviem priekšmetiem un pannām. Vai maksimāla telpa virs plīts virsmas, ja tas ir tas, ko vēlaties - nevienam nepatīk atsist galvu pret tvaiku nosūcēju, vai ne?

Turklāt šīs ierīces minimālisma dizains padara to patiesi pievilcīgu. Gluds un moderns stils ar pilnīgi plakanu virsmu, kas apvienots ar augstas kvalitātes materiāliem, īpaši nerūsējošā tērauda nosūcēja atloki un visas virsmas melnā, pulētā apdare liek tai izcelties jebkurā virtuvē.

Veļas mašīna - žāvētājs

Nav vietas atsevišķai veļas telpai vai tā ir pārāk maza, lai ievietotu veļas mašīnu un žāvētāju? Tad veļas mašīna - žāvētājs ir ideāls risinājums, jo tas nodrošina maksimālu mazgāšanas efektivitāti mazās vietās. Tā kā veļas mašīnas - žāvētāji tradicionāli izmanto vairāk enerģijas, pārliecinieties, ka izvēlaties modeli ar efektīvu invertora motoru, piemēram, Gorenje Inverter PowerDrive. Invertora motori ir ļoti energoefektīvi, izturīgi un tiem ir zemāks trokšņa līmenis, tāpēc tie ir ieguldījuma vērti.

Modernās veļas mašīnas - žāvētāji nodrošina daudz praktisku, dzīvi atvieglojošu un laiku ietaupīšu funkciju. Jaunās paaudzes Gorenje veļas mašīnas - žāvētāji ir ergonomiski izstrādāti un ļoti viegli lietojami, pateicoties to lielajam displejam un JoggerDial, kas nodrošina ātru mazgāšanas programmu izvēli. Jūs varat izvēlēties 10 mazgāšanas, 3 žāvēšanas un 5 kombinētās programmas, ko varat viegli pielāgot, pieskaroties vadības panelim. Izmantojot Gorenje 60 minūšu mazgāšanas un žāvēšanas programmu, Jūs varat izmazgāt un izžāvēt līdz 1 kg veļas tikai vienas stundas laikā. Un, pateicoties inovatīvi izstrādātajam mazgāšanas līdzekļa dozatoram, kur auduma mīkstinātāja nodalījums atrodas priekšpusē, Jūs varat aizmirst par izliešanu.

3-in-1 cepeškrāsns

Jā, 2-in-1 un dubultā kurināmā risinājumi parasti atrodami virtuvēs visā pasaulē. Apvienojot cepeškrāsns un plīts virsmas jaudu un izmantojot gāzi un elektroenerģiju, tiek nodrošinātas (gandrīz) visas gatavošanas iespējas virtuvē un nepieciešamās prasmes. Bet ir vēl vairāk – ievadiet 3-in-1 cepeškrāsns no Gorenje.

Jaunā MultFlex krāsns nodrošina trīs gatavošanas režīmus – sildīšanu, mikroviļņu krāsni un tvaiku. Jaunā 3-in-1 cepeškrāsns, kas apvienota vienā vienkāršā krāsnī, un dažādas pielāgotas un iepriekš iestatītas gatavošanas programmas, ko varat izvēlēties, ir viss, kas Jums nepieciešams, lai pagatavotu ēdienus, kas atbilst Jūsu garastāvoklim, gaumei un vēlmēm.

Gorenje cepeškrāsnis nodrošina arī pilnībā automātisku ēdienu gatavošanas programmu ar vairāk nekā 80 receptēm, kas ir ideāli piemērots iesācējiem. Automātiskā režīma noslēpums ir diezgan vienkāršs – visi parametri, piemēram, laiks, temperatūra, sildītāji, tiek automātiski iestatīti. Viss, kas lietotājam jādara, ir jāizvēlas ēdiena veids un svars un jāspiež palaišanas poga. Pārējo izdarīs varenā krāsns, kas iemieso konvekcijas, tvaika un mikroviļņu krāsns funkcionalitāti.

Virtuves robots

Vislabāko mēs esam pataupījuši beigām. Roboti izceļas ne tikai uz rūpnīcas grīdas, tie ir diezgan ērts arī virtuvē. Vai jūs zinājāt, ka vidēji mājsaimniece pavada virtuvē 253 minūtes nedēļā, gatavojot ēdienus? Jā, ēdienu gatavošana ir viens no vislaikietilpīgākajiem darbiem. Kad laiks ir svarīgs, virtuves robots ļaus Jums pabeigt darbus pēc iespējas īsākā laikā. Šāda automatizēta virtuves iekārta ietaupīs laiku un enerģiju, vienlaikus nodrošinot izcilus rezultātus. Gorenje Jums ir ideālais palīgs.

Gorenje robots ir aprīkots ar vairākiem putotājiem un tas var paveikt jebkuru uzdevumu virtuvē. Tas var sajaukt, saputot, sakult un samīcīt. Mīklas āķis, putošanas un kulšanas  detaļas atbilst visām cepšanas vajadzībām. Putošanas piederums gaiso, samaisa un uzsit, bet kulšanas piederums tiek izmantots, lai uzputotu visu, kam jābūt gaisīgam un maigam. Maisīšanas galva rotē apkārt bļodai, bet sitamais griežas pretējā virzienā, lai kārtīgi sajauktu visas sastāvdaļas, neizmantojot rokas. Divvirzienu rotējošā maisīšana garantē pilnīgi viendabīgu maisījumu.

Virtuves robots sniegs Jums konsistenci – vienu no visvairāk trūkstošajām lietām mājas, kā arī restorānu virtuvē  – un ļaus Jums īstenot vairāk higiēniskākas procedūras. Un neuztraucieties, virtuves robots nav drauds Jums, jo tas tikai dara to, ko tas ir ieprogrammēts darīt – tas arī neko neaizstās. Tas ir virtuves palīgs, uz kuru Jūs vienmēr varat paļauties.

3-in-1 Gorenje MultiFlex cepeškrāsns

Jaunā 3-in-1 cepeškrāsns, kas apvienota vienā vienkāršā krāsnī, un dažādas pielāgotas un iepriekš iestatītas gatavošanas programmas, ko varat izvēlēties, ir viss, kas Jums nepieciešams, lai pagatavotu ēdienus, kas atbilst Jūsu garastāvoklim, gaumei un vēlmēm.

Jūs varētu vēlēties izlasīt arī šo: