Arhīvs

Pirmdiena, 8. Februāris 2016, Latvija

Gorenje mikroviļņu krāsns kosmosā

Gorenje mikroviļņu krāsns kosmosā
Gorenje mikroviļņu krāsns no Ora-Ïto modeļu līnijas spēlē galveno lomu kosmosa ceļojumu aprīkojumā. Mūsu uzlecošā mikroviļņu zvaigzne tika pamanīta filmā „Marsietis” kopā ar Metu Deimonu.

Zinātniskās fantastikas kino entuziasti noteikti ir redzējuši filmu „Marsietis” ar Holivudas superzvaigzni Metu Deimonu, kurš meklē iespēju atgriezties uz zemi pēc tam, kad nejauši tiek atstāts misijas laikā uz sarkano planētu. Vienā no ainām kosmosa stacijā mēs varam ieraudzīt Gorenje mikroviļņu krāsni no Ora-Ïto modeļu līnijas, kuru filmas veidotāji ir atzinuši par svarīgu instrumentu ceļošanai kosmosā. Mūsu mikroviļņu krāsns, pateicoties tās nenovecojošajam dizainam, nevainojami saplūst ar kosmosa stacijas 2035. gada nākotnes interjeru.

Ridlija Skota režisētais „Marsietis” ir šī gada Zelta Globusa ieguvējs un ir nominēts septiņiem Oskariem.

Sekojot šai pēkšņajai starpgalaktiskajai lomai, Gorenje nākotnē varētu papildināt savu dizaina sadzīves tehnikas modeļu klāstu ar papildu modeļiem. Ņemot vērā šo lielisko atsauksmi, tie varētu būt arī kosmosa tematikas modeļi.

Tos, kas ir pārāk nepacietīgi, lai tik ilgi gaidītu, mēs aicinām iepazīties ar šo slavenā franču dizainera Ora-Ïto veidoto kosmosa ceļojumu mikroviļņu krāsni mūsu mājas lapā.