Arhīvs

Otrdiena, 12. Janvāris 2016, Latvija

Esam ieguvuši Zelta ērgļa apbalvojumu!

Esam ieguvuši Zelta ērgļa apbalvojumu!
Šībrīža pasaulē labākais tramplīnlēcējs Peters Prevcs (Peter Prevc) ir noslēdzis fantastisku sezonu ar uzvaru Četru tramplīnu turnejā. Viss Gorenje kolektīvs no sirds sveic Peteru ar šo izcilo panākumu, un mēs lepojamies, ka esam spējuši sniegt savu artavu šajos panākumos kā Slovēnijas slēpošanas komandu ģenerālsponsors.

Prevcs vakar Bišhofshofenē noslēdza vairāku lielisku sniegumu sēriju 64. Četru tramplīnu turnejā, ieņemot pirmo vietu sacensību pēdējā posmā. Ar trim pirmajām vietām un vienu trešo vietu turnejas posmos Prevcam izdevās gūt uzvaru Četru tramplīnu turnejā un ar lepnumu turēt savās rokās Zelta ērgli — balvu, ko saņem šo prestižo sacensību uzvarētājs. Starptautiskā Slēpošanas federācijas rīkotajā tramplīnlēkšanas pasaules kausa izcīņā Prevcs pašlaik stabili ieņem pirmo vietu, līdz šim gūstot sešas uzvaras.

Gorenje Group jau 25 gadus ir Slovēnijas slēpošanas komandu ģenerālsponsors, un mēs lepojamies, ka varam atbalstīt Peteru un viņa kolēģus ceļā uz panākumiem. Esam priecīgi, ka ikvienās sacīkstēs, kur piedalās Peters un viņa komanda, mūsu vārds tiek nests augstu un tālu.
Apsveicam Peteru Prevcu ar viņa triumfu un novēlam daudz jaunu uzvaru!